Історія автомобільних антен

Автор: Lewis Jackson
Дата Створення: 14 Травень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Антенны и дураки. Основы антенных устройств
Відеоролик: Антенны и дураки. Основы антенных устройств

Зміст


Автомобільні антени розвивалися з моменту їх впровадження в 1930-х. Колись поставлена ​​на додатковому обладнанні, вони тепер розроблені як незамінний аксесуар.Для поліпшення продуктивності під час підвищення антени було використано кілька різних підходів, включаючи вбудовані версії лобового скла та електричні стилі приховування.

Перші антени

У 1930-х роках антени були включені в радіовізон, і більшість станцій знаходилися в діапазоні AM, для чого потрібна приймальна антена з чорного ядра. Відсутність пропускної здатності та загального радіозвуку в 1930-х роках також означало, що його можна було підібрати на велику відстань без зовнішнього приймача.

FM-групи

З появою FM-діапазонів антена повинна бути легкодоступною. FM або частотна модуляція - це інший спосіб передачі радіосигналу. Хоча більш чіткий сигнал поширював би подальші відстані, обладнання стало складніше. Антена як і раніше була простою довжиною із загартованої сталі або настінним отвором. Але первинна антена повинна була мати гумову прокладку, де вона контактує з металом, щоб запобігти її заземленню до кузова.


Сила та естетика

Оскільки виробники автомобілів розкішних автомобілів шукають способи приховати зовнішні радіоантени (сприймаються як вісь), вони хотіли б подовжити антену при необхідності. Мотор штовхає пластиковий або металевий драйвер через низку замкнених металевих трубок, які потім використовуються для радіоприймання, колись подовжені. У 1970-х General Motors отримав творче радіо з антенами, притискаючи невеликі дроти до лобового скла своїх виробів, щоб забезпечити радіоприйом. Ці дроти були розміщені у формації "Т", по два дроти проходили через центр, потім розгалужуючись на кожну сторону. Тоді як лобові скло антен давали пристойний прийом, їх заміна або ремонт були дорогими. Більшість виробників стандартизували антени в 1980-х роках, щоб вони були не набагато більше металевих стовпів для дешевих транспортних засобів та блоків з електроприводом для дорогих моделей.

Технологія радіоантени вдосконалюється

Антени зустрічаються на більшості однакових версій, але вони більш компактні та стильні. Вони мають невелику дріт із дроту, вирізану на ту ж довжину, що й металевий стовп, але загорнуту в котушку, а не розтягнуту. Це дозволяє отримати набагато коротший блок з однаковими можливостями. Громадські радіостанції використовують цю концепцію з 1970-х для розширення діапазону, але лише на межі століття було застосовано до загального радіоприймача для автомобілів. Ці менші антени встановлюються під хижими кутами, щоб поліпшити зовнішній вигляд людини, але таке розміщення не покращується.


Майбутнє радіоантен

Оскільки нові технології з’являються на місцях, незабаром будуть випущені радіо AM та FM для кращих методів зв'язку. Хоча достоїнства у збереженні засобів масової інформації численні, супутникове мовлення стало популярною заміною. Супутникові радіоантени навіть менші, ніж сучасні радіоантени, і невеликими нагадують чорні пластикові квадрати. Оскільки вони не використовуються для отримання наземної передачі, вони не повинні бути довгими і вертикальними; їх потрібно лише вказати на супутник і заземлити подалі від транспортного засобу. Цю антену набагато простіше приховати, класичні металеві полюсні антени, які стали опорою автомобілів протягом минулого століття, зникнуть.

VIN або ідентифікаційний номер транспортного засобу можна використовувати для визначення багатьох фактів для транспортного засобу. 17-значний номер використовується з 1980 року для ідентифікації відо...

Кліщ підйомника - поширене явище в двигунах V-8, таких як Chevy 5,3-літровий Vortec. Цей звук тикання викликається підйомниками клапанів, які заливаються маслом під час роботи двигуна. Коли ваш двигу...

Захоплюючі Статті