Як спрацьовує гальмовий ротор надмірного крутного моменту?

Автор: Peter Berry
Дата Створення: 11 Серпень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Як спрацьовує гальмовий ротор надмірного крутного моменту? - Ремонт Автомобілів
Як спрацьовує гальмовий ротор надмірного крутного моменту? - Ремонт Автомобілів

Зміст


Кожен транспортний засіб на дорозі має специфічну характеристику крутного моменту на гайці колеса. Недосвідчені механіки або навіть працівники, що працюють на ремонтних майданчиках, можуть бути винні у перенапруженні гайок коліс. Мається на увазі не тільки специфікація крутного моменту, але й належний спосіб затягнути гайки балки. Якщо цього не зробити правильно, гайки коліс можуть перетягнутись і закрутити ротор гальма, а в деяких випадках пошкодити фланець ступиці.

Ідентифікація викривлення ротора

Викривлений ротор дасть виявити побічний ефект при гальмуванні. Хоча більшість можна відчути при високошвидкісному гальмуванні, деякі екстремальні випадки деформації ротора можна відчути навіть при гальмуванні з низькою швидкістю. Гальмівний ротор стоїть вертикально до шини. Він має заглиблену поверхню, яка обіймає ступицю транспортного засобу. Коли гальмо застосовано, колодки притискаються до ротора, щоб гальмувати. Якщо ротор закручений, це призводить до стискання гальмівних колодок проти деформації. Це відчуття потім переноситься на педаль гальма як ударний імпульс і спричиняє тремтіння керма.


Як перенапруги роторів

Банки колеса згинаються під примусом. Гайки коліс, які занадто затягнуті або не затягнуті у відповідній послідовності, можуть спричинити затягування до поверхні ступиці ротора. Найчастіше це спричинено механікою затягування гайок і болтів закрутним зап'ястям або гайковим ключем. Оскільки одна або кілька гайок колеса не настільки жорсткі, як інші (и), особливий затягуючий баланс відцентрує ротор. Як тільки ротор викручується, його важко відкрутити.

Шаблони крутного моменту

Модель, яку слід використовувати при закручуванні гайок коліс, полягає в тому, щоб притиснути одну гайку до колеса за допомогою гайкового ключа або пневматичну рушницю з гайкою. Не затягуйте гайку колеса повністю, а просто притисніть її до ступиці фланця. Виберіть наступну гайку колеса на протилежній стороні від першої, яку ви затягнули тощо. Для чотирьох колісних гайок слід використовувати X візерунок, тоді як зірковий малюнок. Після того, як у вас є колеса гайок, перейдіть по них знову, використовуючи той самий зразок, поки не буде отримана специфікація крутного моменту.


інструменти

Ручні динамометричні ключі майже завжди віддають перевагу більше, ніж пневматичні гармати з обертовими палицями. Однак крутячі моменти бувають різної товщини, які теоретично дозволяють лише настільки міцно затягнути гайки коліс. Ручні гайкові ключі можуть містити конкретні специфікації крутного моменту. Гайковий ключ, що працює в стилі тренер, сприятливий, тому що це буде чутним клацанням.

Профілактика / рішення

Ніколи не затягуйте гайки коліс круговим малюнком. Це колесо - це одне колесо колеса, а колесо має бути нецентричним. Завжди використовуйте правильний крутний момент для правильної характеристики крутного моменту для вашого автомобіля і завжди використовуйте X або зірочку під час обертання. Ніколи не використовуйте пневматичний пістолет без крутного моменту. Пістолет може містити від 300 до 600 фунтів крутного моменту у передньому положенні. Рідко специфікація крутного моменту перевищує 150 футових фунтів на більшості легких вантажних автомобілів і значно нижча для легкових транспортних засобів. Знову ж таки, якщо ви використовуєте пістолет із крутним моментом, не забудьте використовувати "X" або зірковий зразок при закручуванні гайок колеса.

У чомусь вам потрібно задуматися, чи існування тяги є своєрідним мовчазним визнанням того, що вони стають кращими водіями, ніж застрягли. Потім знову реактивні пілоти регулярно використовують керован...

Багатонаціональна енергетична компанія Chevron виробляє нафту, природний газ, електроенергію, хімікати та корисні копалини. Chevron також управляє трубопроводами, нафтопереробними заводами та світови...

Цікаво На Сайті