Як налаштувати кузов для розподілу ваги

Автор: John Stephens
Дата Створення: 22 Січень 2021
Дата Оновлення: 1 Липня 2024
Anonim
Основи QDPro. Набираємо ППшку (ПП) на вантажний автомобіль. ВМД IM.40.EE (2).
Відеоролик: Основи QDPro. Набираємо ППшку (ПП) на вантажний автомобіль. ВМД IM.40.EE (2).

Зміст


Коли причіп виготовляється до транспортного засобу, маса язика зазвичай призводить до того, що задня частина транспортного засобу опускається, а передня піднімається. Мета розподілу ваги - зняти зайву вагу з задньої осі веж та розподілити її на передні колеса та колеса причепа.

Як налаштувати цей тип системи, щоб забезпечити безпечний досвід буксирування.

Крок 1

Перший крок - зробити кілька простих вимірювань. Це допоможе нам під час налаштування. Почніть з вишикування башти та причепа на рівній землі, в прямому передньому положенні, з причепом від'єднаним. Виміряйте та запишіть нерозв’язану висоту в отворах переднього та заднього колеса до землі та висоту зчіпного пристрою рівня (див. Зображення).

Крок 2


Встановіть невивантажений кульку на голову автостопом автостопом. Може знадобитися перевернути хвостовик на потрібну висоту (див. Зображення). Точна сума буде залежати від того, наскільки жорсткою буде підвіска вашої евакуатора.

Крок 3

Далі, закрийте причіп до кульки і закрийте засувку стяжки. Використовуючи гніздо, підніміть причіп і задню частину евакуатора 3 "на кулю.

Крок 4

Вставте пружинні прутки в головні розетки. Якщо підйомний блок (див. Зображення) у піднятому положенні, міцно потягніть прямо на ланцюг пружини. Зверніть увагу, який є найближчим до гачка ланцюга. Зворотний відлік 2 посилань і це посилання буде використовуватися для підключення.

Крок 5


Прикріпіть верхній кінець ланцюгової ланки до гака підйомного блоку, одночасно дозволяючи залишитися рамкою рами (див. Зображення). Перемістіть підйомний блок, натискаючи на ліфт ручкою підйому. Переконайтесь, що між підйомним блоком і пружинною планкою є щонайменше 6 ланок. Це необхідно для правильної роботи пружинних брусків під час поворотів.

Крок 6

Якщо між підйомним блоком і пружиною є менше 6 зв язків, кут складання головки (хвостовик і головка) необхідно збільшити. Для цього причіп потрібно від'єднати та зняти з головного вузла. Поверніть головку вниз і додайте шайбу під розпірний штифт, розташований в каналі між головним блоком і хвостовиком (див. Зображення). Встановіть болт, але верхній кінець болта, який ще затягніть. Затягніть кут встановлення кута до 50 фунтів. футів. Тепер закрутіть верхній болт збірки голови до 250 фунтів. футів.

Крок 7

Виконайте кроки 3, 4 та 5 ще раз, перевіривши, чи немає принаймні 6 зв язків між підйомним блоком та пружинною планкою. Виконайте крок 6 ще раз, якщо ви все ще не можете отримати необхідні посилання та повторіть цей крок ще раз. В іншому випадку перейдіть до кроку 8.

Крок 8

Якщо все встановлено правильно, воно повинно бути вниз. Крок 1. Якщо передня частина осідає нижче, ніж задня, збільште кількість ланок між підйомним блоком і пружинною планкою. Якщо задня частина розташовується надмірно нижче спереду, зменшіть кількість ланок між підйомним блоком та пружинними брусками. Ви повинні мати можливість пройти в межах 1/2 дюйма, як спереду, так і ззаду. Переконайтесь, що між підйомним блоком і пружинною планкою завжди є щонайменше 6 ланок.

Отримавши оптимальні налаштування, перевірте наступне: Затискач і затискач до хвостовика до приймача, головка до кріплень хвостовика, кульова гайка, засувка зчеплення, болти підйомного блоку, ланцюги безпеки, ліхтарі та поворотники, а також гальмівна система, включаючи вимикаючий вимикач, якщо він є. Тест-драйв комбінації. Спробуйте відчути навантаження під час нормального прискорення, повороту та гальмування. Він повинен відчувати себе стабільним в цих умовах, не маючи аномальних підстрибувань або хвильових рульових відчуттів. Якщо ні, то для отримання пропозицій див. Поради нижче.

чайові

  • Примітка. Для транспортних засобів з пружинами, повітряними поштовхами або системами автоматичного вирівнювання перегляньте інструкцію власника транспортного засобу. Вирівняйте транспортний засіб із завантаженим транспортним засобом, як це буде під час буксирування. Деактивуйте систему вирівнювання навантаження перед з'єднанням та регулюванням пружинних прутків.
  • Знімайте, коли не буксируєте. Це допоможе зменшити ризик зіткнень, знизити ризик зіткнень та зменшити частоту зіткнень.
  • Якщо рульове управління під час буксирування відчуває легкість або менш чутливо, переконайтесь, що воно менше 1 "нижче від регульованої висоти передньої частини, як виміряно на кроці 8. Повторно відрегулюйте причіпну систему для отримання відповідних вимірювань.
  • Можливо, не дуже добре познайомитися. Якщо ні, надайте перевагу передній частині причепа трохи нижче. Це буде додано на задній частині причепа.
  • Перед тим, як підключитися, покладіть трохи важкої жиру в кишені пружини і на кулю зачіпки. Це допоможе запобігти надмірному зносу і іржі цих компонентів.
  • Завжди переконайтеся, що обидва транспортні засоби належним чином надуті перед буксируванням.

попередження

  • Попередження: Неможливо з’єднати пружинну планку до ланцюга.
  • ВІДМОВЛЕНА ВИСОКА МОЛОТА НІКОЛИ НЕ БУДЕ БУДЕ ВЕЛИКОЮ, ЩО НЕ СКЛАДАЄТЬСЯ ВИСОКУ. Це може призвести до перевантаження переднього колеса та втрати тяги заднього колеса. Це може призвести до нестабільної керованості, зниження здатності до гальмування та схильності до "ножового ножа" при повороті. Це може призвести до ДТП, пошкодження та травми.
  • Ніколи не перевищуйте вантажопідйомність або евакуатор. Це може призвести до надмірного зносу поїзда та / або втрати керування.

Предмети, які вам знадобляться

  • Рулетка
  • Папір і олівець
  • 1/2 "динамометричний ключ
  • 1 1/4 "1/2" привідного гнізда
  • Розетка 3/4 "1/2"
  • 1 1/4 "гайковий ключ
  • 3/4 "гайковий ключ
  • Площа рівня для евакуатора та причепа

Тестування котушки запалювання на вашому автомобілі чи вантажівці Nian - це проект, який ви можете зробити вдома і заощадити при великій діагностичній зарядці у дилера. Котушка виробляє електроенергі...

Пропан - ще одна назва зрідженого нафтового газу, який широко використовується для палива печей, печей, сушарок, генераторів, обігрівачів та пальників для барбекю. У деяких транспортних засобах також...

Вибір Читачів