Чи можете ви їхати на гібриді в надзвичайно холодну спекотну погоду?

Автор: Monica Porter
Дата Створення: 21 Березень 2021
Дата Оновлення: 16 Травень 2024
Anonim
Deutsch lernen im Schlaf & Hören  Lesen und Verstehen Niveau B2 - Alltag und Beruf - 4/4 - (33)
Відеоролик: Deutsch lernen im Schlaf & Hören Lesen und Verstehen Niveau B2 - Alltag und Beruf - 4/4 - (33)

Зміст


Технологія, яку застосовують гібридні транспортні засоби, набагато краща, ніж якщо не краща, ніж звичайні транспортні засоби. Однак клімат, що досягає екстремальних температур, може знизити економію палива. Хоча буде дуже холодно, але набагато менш певно, що потрібно буде споживати пальне за необхідними тарифами.

фон

Гібридні транспортні засоби, загальна назва яких найчастіше використовується для позначення гібридних електромобілів (HEV), покладаються на комбінацію двигуна внутрішнього згоряння (ДВС) та електродвигуна. Комп'ютер у машині визначає, скільки двигуна надходить від ДВС і скільки йде від електродвигуна. Електродвигун приєднаний до набору гідридних батарей металевого нікелю, які збирають і накопичують енергію, перш ніж передавати її вздовж, до команди комп'ютерів, яка використовується для приводу електромотора і повернення транспортного засобу. На ці батареї найбільше впливають екстремальні температури.

Погода та гібриди

Хоча фахівці стверджують, що вони працюватимуть при температурі від мінус 22 до 140 градусів F, клімат все ще є найважливішим, що стосується з'ясування того, чи буде ваш гібрид найкращим в цьому місці. У холодну погоду пробіг газу зменшується приблизно на 10-20 відсотків у будь-якому транспортному засобі, але ця різниця помітніша у гібрида. У теплу погоду він також включає зменшення пробігу газу. Таким чином, гібрид може відчувати менший, ніж очікували, пробіг газу в районі, який холодніший або тепліший, ніж інші райони.


Причини в холоді

Не дивно, що холодна погода може вплинути на ефективність гібридного палива. Як зазначалося, зимові температури впливають на економію палива для всіх транспортних засобів. Під час руху в холодну погоду, крім двигуна використовуються багато енерговитратні системи, такі як нагрівачі, розморожувачі, фари та склоочисники. Зниження опору на дорогах і зниження тиску в погоду. Однак гібриди викликають деякі додаткові проблеми. Вони побудовані, вони не в змозі модулювати температуру акумулятора, вони змушують їх тривалий час. Чим довше потрібно, щоб акумулятор досягнув найефективнішої температури, те, як працює ДВС, залежить від бензину. Тому в холодну погоду комп’ютер приймає потужність електродвигуна. Наприклад, Honda Civic Hybrid не дозволяє перемикатись навіть на низьких швидкостях при температурі нижче замерзання.

Причини в теплі

В надзвичайно жарку погоду існує аналогічна проблема. Двигуни та акумуляторні батареї гібридів потребують більше енергії, ніж інші транспортні засоби, щоб модулювати свою температуру. У спекотну погоду це означає, що вона буде більш ефективною та ефективнішою, і це займе довший період часу. Ще раз, покладаючись більше на ДВС, зменшується пробіг газу при більш високих температурах.


попередження

Водіння гібрида в екстремальних температурах Так було в окремих випадках, коли межі були розтягнуті. Повідомлялося, що Toyota Prius в Барроу, штат Аляска, має заморожений акумулятор при температурі мінус 56 градусів.

профілактика

Хоча захищати навколишнє середовище важко, можливо допомогти тобі краще зрозуміти навколишнє середовище. Паркування свого гібрида в гаражі дозволить транспортним засобам триматися ближче до його ідеальної робочої температури. Тому коли ви запускаєте свій гібрид, потрібен час, щоб досягти температури, при якій він працює найбільш ефективно.

Номерні знаки легше зігнути, ніж більшість людей усвідомлює. Оскільки вони виготовлені з тонкого легкого алюмінію, їх можна використовувати з важким взуттям. На щастя, їх можна розігнути так само лег...

Названі на честь своїх плоских циліндричних двигунів, двигуни Ford Flathead V-8, розроблені в 1930-1931 роках, виготовлялися з 1932 по 1954 роки і були різними. до 1948 року, а мотор 255 кубічних дюйм...

Подивитися